Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter folkowy

O autorze

Mikołaj J. Kruczyński
Menadżer kultury, popularyzator muzyki i tańca country, organizator występów artystycznych, animator międzynarodowej współpracy kulturalnej. Autor kilku cykli muzycznych audycji radiowych. Twórca portalu internetowego poświęconego muzyce country w Polsce. Współtwórca Fundacji Country. Członek Jury kilku konkursów muzycznych. Współautor projektu edukacyjno–artystycznego dla młodzieży „Next Generation”. Od 10 lat jest współorganizatorem Plebiscytu Fanów Country „Dyliżanse” i producent kilku edycji Gali Muzyki Country.

Wieści

  • W cieniu Rudolstadt Festival
    BukharaW tym roku 32. edycja uznanego w świecie Rudolstadt Festival zbiega się w czasie z mistrzostwami piłkarskimi EURO2024, które także odbywać się będą w Niemczech. Muzycy z ponad 30 krajów jednak nie muszą rywalizować o uwagę fanów futbolu.
  • Wirtualne Gęśle po raz 21.
    Zrzut strony plebiscytuW połowie marca wystartowała już dwudziesta pierwsza edycja internetowego plebiscytu na folkową płytę roku WIRTU@LNE GĘŚLE. Internauci oddając głos wybiorą najlepszą folkową płytę, która ukazała się w Polsce w 2023 roku.
Bądź na bieżąco, zapisz się na powiadomienia o nowych artykułach: