Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter folkowy

O autorze

Kamil Piotrowski

Pomysłodawca i wydawca portalu Folk24.pl i Magazynu FOLK24. Dziennikarz i fotoreporter z zamiłowania. Zaczynał od piosenki turystycznej i bluesa. Do folku trafił przez szanty. Członek folkowo-szantowej formacji Sąsiedzi. W latach 2004-2009 wydawca i naczelny Magazynu Miłośników Pieśni Morza "Szantymaniak" (dziś MMPM "Shantyman"). Współpracownik Magazynu Żagle, wydawnictwa ZPR Media (Murator). Od 2010 dyrektor Festiwalu "Nad Kanałem" w Gliwicach, a od 2005 r. "Wieczorów Folkowych" w Bytomiu. Miłośnik śpiewu, górskich podróży i turystyki... festiwalowej.

Wieści

  • Rusza akcja ZnajdźRzemieślnika
    #ZnajdźRzemieślnikaWarsztaty Kultury w Lublinie i Jarmark Jagielloński rozpoczynają akcję #ZnajdźRzemieślnika! Wszystkim miłośnikom sztuki ludowej ułatwią kontakt online z twórcami, którzy w ubiegłych latach gościli na lubelskim festiwalu.
  • Dziesiątka Wirtualnych
    Płyty patronackie Folk24 z 2019 rZ końcem kwietnia zakończył się plebiscyt internautów „Wirtualne Gęśle”. Organizatorzy właśnie ogłosili listę dziesięciu płyt finalistek, wśród nich znalazło się kilka z naszym logo na okładce. Ogłoszenie zwycięzcy za kilka dni.
  • VOŁOSI i Lajkó Félix
  • Pomoc dla muzyków w czasie pandemii

Twoje konto

Bądź na bieżąco, zapisz się na powiadomienia o nowych artykułach: